Õppetöö

Valikained

Olümpiaadikursused on meie koolis esmane eelistus. Need kajastuvad tunniplaanis, toimuvad 1.-2.(3.) perioodil.
Valikkursustele registreerimine  toimub alates 4. - 11. september 2020 Stuudiumi  kaudu.

Valikkursuste korda loe siit.

Valikkursuste nädal    toimub  23.- 27. november 2020

Valikkursuste korda loe siit.

Valikkursuste nädal    toimub  23.- 27. november 2020

Etikett ja suhtlemine

Aine kestus: 23.11.2020 - 27.11.2020

Aine algab: 23.11.2020 - 13:00

Toimumispäevad: Esmaspäev - reede

Koolitaja: Krista Bergmann

Ruum: 102

Sihtgrupp: 10.-11. klass

Eeldus: Puudub

Lühikirjeldus:

Heade kommete valdamine kuulub lahutamatu osana omavahelise suhtlemise  ja igapäevaelu juurde. Kursusel käsitletakse käitumiskultuuri ja kombeõpetuse aluseid, eelkõige viisakat ja pingevaba suhtlemist ning oskust hästi käituda. Kursuse eesmärk on anda kasulikke nõuandeid viisaka suhtlemise alustest ja headest kommetest igapäevaelus; käitumisest peol, külas ja tähtpäevadel. Juttu tuleb ka rõivastumisetiketist ja läbi praktiliste nõuannete saadakse teadmised restorani- ja lauaetiketi kohta. Kursuse raames toimub restoranietiketi õppekäik restorani, mis on õpilase jaoks tasuline.