Koolielu

Projektid

PROJEKTID ÕPPEAASTAL 2021/22

Õpihuvilaagrid

Nõo Reaalgümnaasiumi taotlus rahuldati 100 % ja tänu sellele on toimunud/toimuvad järgmised õpihuvilaagrid:
olümpiaadilaagrid (üks laager 10. klass, üks laager 11., 12. klass)
Rakett 69 (kaks laagrit)
keelekümblus (kaks laagrit)
turvaline suhtlemine
matemaatika 12. kl.
Projektide juhid on Svetlan Keisk (NRG õppealajuhataja) ja Jaanika Jõeorg-Kesküla (NRG õpilasnõustaja).

Loodusteemalised õppepraktikad

Keskkonna Investeeringute Keskuse (KIK) toetusmeetmed võimaldavad läbi viia õppepraktikad looduses., Tartu Observatooriumis, Tartu Ülikoolis.
Projekti juht on Svetlana Keisk.

Kirjandusraal

Nõo Reaalgümnaasium korraldavad koostöös Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga  8.-12. klassi õpilastele veebipõhiste õppematerjalide konkursi „Kirjandusraal“. Esimest korda toimus konkurss aastal 2007. Käesoleval õppeaastal oli konkursi teemaks  Eesti Kirjandusliku parlamendi valimine. Võistlustööna esitati ülevaade kirjanduslikust tegelasest ja esitati argumendid, miks just teda peaks parlamenti valima.
Projekti juhiks on Kaja Kasak (Nõo RG arvutiõpetaja).

NRG kooliolümpiamängud

Nõo Reaalgümnaasium on aastast 1999 korraldanud üle aasta oma kooliolümpiamänge. Need toimuvad antiikolümpiamängude vormis. 2019. aastal korraldati kooliolümpiamänge 11. korda. Mängude initsiaator, kooli kauaaegne kehalise kasvatuse õpetaja Mart Mäerand on aukülalisena kohal olnud ka pärast pensionile jäämist. Pikka aega on NRG kooliolümpiamänge rahaliselt toetanud Eesti Olümpiaakadeemia (EOA) ning erandiks ei ole ilmselt ka 2022. aasta mängud. EOA eraldas toetuse 640 eurot 2021. a. mängudeks, kuid need lükkusid koroonaviiruse tõttu edasi.
Projekti juhtideks on Helen Austa ja Talis Mölder (NRG kehalise kasvatuse õpetajad).

PROJEKTID ÕPPEAASTAL 2021/22

Õpihuvilaagrid

olümpiaadilaagrid (üks laager 10. klass, üks laager 11., 12. klass)
Rakett 69 (kaks laagrit)
keelekümblus (kaks laagrit)
turvaline suhtlemine
matemaatika 12. kl.

Loodusteemalised õppepraktikad

Projekti juht on Svetlana Keisk.

Kirjandusraal

Projekti juhiks on Kaja Kasak (Nõo RG arvutiõpetaja).

NRG kooliolümpiamängud