Koolielu

Nõustamine

Nõo Reaalgümnaasiumis tegelevad õpilaste nõustamise, aitamise, suunamisega kõik pedagoogid.
Koolis töötab õpilasnõustaja, kes toetab ja annab õpilastele nõu:
- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab
Jaanika Jõerog-Kesküla (ruum 1107, õppehoone I korrusel)
.

Vastuvõtuajad (nendel aegadel on õpilasnõustaja kohal, kuid siiski oleks otstrabekas kohtumine, vestlus eelnevalt kokku leppida (jaanika.joeorg@nrg.edu.ee) :

Esmaspäev, teisipäev  kell 9-16

Kolmapäev, neljapäev kell 15.30-19.30  (kui pärast 18.00 ajaks ei ole eelnevalt registreeritud, siis õpilasnõustaja 18.00 lahkub)

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogilise abi saamiseks on õpilasel võimalus õpilasnõustja soovitusel ja eelneval kokkuleppel kooli direktoriga pöörduda ProVida Kliinik OÜ, OÜ Katriito spetsialistide poole.
Kaks esimest nõustamist toimuvad kooli kulul, pikema vajaduse korral peab üldjuhul tasuma nõustamise eest õpilane/lapsevanem.

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136, ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00

Kontakt: plaadoalice@gmail.com

NB! Terviseõde teenindab samas kabinetis ka Nõo Põhikooli õpilasi ja kõigile õpilastele on ühine järjekord.

Koolis töötab õpilasnõustaja, kes toetab ja annab õpilastele nõu:
- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab
Jaanika Jõerog-Kesküla (ruum 1107, õppehoone I korrusel)
.

Esmaspäev, teisipäev  kell 9-16

Psühholoogiline nõustamine

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136, ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on: