Koolielu

Nõustamine

Nõo Reaalgümnaasiumis tegelevad õpilaste nõustamise, aitamise, suunamisega kõik pedagoogid.
Koolis töötab õpilasnõustaja, kes toetab ja annab õpilastele nõu:
- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab
Jaanika Jõerog-Kesküla (ruum 1119, kantselei kõrval)
.

Vastuvõtuajad (nendel aegadel on õpilasnõustaja kohal, kuid siiski oleks otstrabekas kohtumine, vestlus eelnevalt kokku leppida (jaanika.joeorg@nrg.edu.ee) :

Esmaspäev, teisipäev  kell 9-16

Kolmapäev, neljapäev kell 15.30-19.30  (kui pärast 18.00 ajaks ei ole eelnevalt registreeritud, siis õpilasnõustaja 18.00 lahkub)

Psühholoogilise abi saamiseks on õpilasel võimalus eelneval kokkuleppel kooli direktoriga pöörduda OÜ Katriito spetsialistide poole.
Kaks esimest nõustamist toimuvad kooli kulul, pikema vajaduse korral peab üldjuhul tasuma nõustamise eest õpilane/lapsevanem.

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136 ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00

NB! Terviseõde teenindab samas kabinetis ka Nõo Põhikooli õpilasi ja kõigile õpilastele on ühine järjekord.

Koolis töötab õpilasnõustaja, kes toetab ja annab õpilastele nõu:
- õppetööga hakkama saamine,
- igapäevased suhted,
- psühholoogilised probleemid.

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasnõustajana töötab
Jaanika Jõerog-Kesküla (ruum 1119, kantselei kõrval)
.

Esmaspäev, teisipäev  kell 9-16

Nõo Reaalgümnaasiumi terviseõena töötab
Alice Plaado (ruum 1136 ühiselamu I korrusel)

Terviseõe vastuvõtuajad on:
esmaspäevast reedeni 9.00-14.00