Koolielu

Vaata siit nädalamenüüd       20.09 - 24.09.2021  ja 27.09 - 01.10.2021

Vaata siit nädalamenüüd       20.09 - 24.09.2021  ja 27.09 - 01.10.2021

Toitlustamise nädal 27.09-01.10
KoolilõunaSealihaguljašš, aurutatud lillkapsas, keedetud tatar, keedetud makaronid, leibKartuli - frikadellisupp riisiga, leibAhjus küpsetatud kanakintsuliha, piimakaste, aurutatud brokoli ja porgandi segu, kartuli - lillkapsapuder, keedetud pärl kuskuss, leibKalkuni-kikerhernesupp, leibKalapada, aurutatud hernes, mais, keedetud makaronid, keedetud täisterariis, leib
Peedi - küüslaugusalat, porgand, kõrvits, tomat, varsseller, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedValge redise salat maitserohelisega, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitele, seemneseguPria piimatootedKõrvitsa - kaalikasalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitele, seemnesegu
Marjamorss, Pria piimatootedMahlajook, Pria piimatootedIngveritee sidruniga, Pria piimatooted
Sepiku - õunavormMustsõstrakreem riisiga
ÕhtusöökKarrine kanakaste, keedetud kartulid, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeKartuliroog hakklihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, kummeli tee, piim, leivatoodeVokiroog sealihaga, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, piim, leivatoodeTatra - köögiviljasegadik, hapukoor, toorsalat, õunamahlajook, piim, leivatoode