Meie koolist

Põhiväärtused

Nõo Reaalgümnaasium on Eesti Vabariigi riigigümnaasium, kus õpivad vaid gümnasistid. Kõik õppekulud, ühiselamukulud ja sõidukulud maksab riik.

VISIOON: olla Eestis kõrgelt tunnustatud reaal- ja loodusainete süvaõppega innovaatiline, teadmisjanu ja tehnoloogiaid propageeriv gümnaasium.

MISSIOON: olla oma tegemistes realistlik, lahendustes paindlik, võimalustes optimistlik ning kõige laiemale koostööle avatud.

Meie kooli väärtused:

NÕOKATENA HOIAME KOOLI TRADITSIOONE JA KALJU AIGRO MÄLESTUST.
ÕPIME KOGU ELU. ÕPIME ISEENDALE.
OLEME EESKUJULIKUD KODANIKUD.
KOKKULEPPEID ME EI MURRA.
AUSTAME IGA INIMEST.
SAAVUTAME EDU KOOSTÖÖS NING AUSATE VÕTETEGA.

Meie kooli väärtused:

NÕOKATENA HOIAME KOOLI TRADITSIOONE JA KALJU AIGRO MÄLESTUST.
ÕPIME KOGU ELU. ÕPIME ISEENDALE.
OLEME EESKUJULIKUD KODANIKUD.
KOKKULEPPEID ME EI MURRA.
AUSTAME IGA INIMEST.
SAAVUTAME EDU KOOSTÖÖS NING AUSATE VÕTETEGA.