Nõo Reaalgümnaasium

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Hoolekogu Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Jaanus Järveoja

Direktor
+372 5030469
jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Tööpäeviti 9.00-11.00
Eelneval kokkuleppel saab kohtumine toimuda ka muul ajal. Soovitame ka väljakuulutatud vastuvõtuajaks kohtumise aeg võimalusel eelnevalt kokku leppida.

Svetlana Keisk

Õppealajuhataja
+372 7400801
+372 55674770
svetlana.keisk@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Tööpäeviti 8.00 - 16.00 (121)

Krista Bergmann

Huvijuht
krista.bergmann@nrg.edu.ee

Õpetajad (28)

Eve Aruväli

Saksa keel
eve.aruvali@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 14.15 - 15.25 (304)

Helen Austa

Kehaline kasvatus
helen.austa@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kokkuleppel (SH)

Krista Bergmann

Inimeseõpetus
Uurimistöö alused
krista.bergmann@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval 5. tund (315)

Kirill Grjaznov

Informaatika
kirill.grjaznov@nrg.edu.ee


Henrik Guthan

Riigikaitse


Peet-Märt Irdt

Füüsika
peet-mart.irdt@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel 13.00 - 14.00 kokkuleppel (206)

Jaanus Järveoja

Matemaatika
jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 14.15 - 15.25 (103)

Karin Kaljumägi

Eesti keel ja kirjandus
karin.kaljumagi@nrg.edu.ee


Kaja Kasak

Uurimistöö alused
Informaatika
+372 5235942
kaja.kasak@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 15.30 - 16.30 + kokkuleppel (316)

Anne Kasesalu-Roops

Muusika
anne.kasesalu-roops@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 15.35 - 16.45 (101)

Alfred Kraft

Informaatika
alfredkraftofficial@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 15.35 - 16.35 + kokkuleppel (315)

Mairi Küberson

Geograafia
mairi.kuberson@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 15.35 - 16.35 (102)

Ege Lepa

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
ege.lepa@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 8.05 või kokkuleppel (303)

Meeli Lepisk

Inglise keel
meeli.lepisk@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 15.35 - 16.35 (106)

Ruth Maal

Eesti keel ja kirjandus
ruth.maal@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 15.25 - 16.25 (301)

Talis Mölder

Kehaline kasvatus
talis.molder@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval kokkuleppel (SH)

Eva Orav

Kunst
eva.orav@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 15.35 - 16.35 kokkuleppel (101)

Mikk Põdra

Matemaatika
mikk.podra@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja reedel 8.00 või kokkuleppel (201)

Kerli Rööpson

Informaatika
kerli.roopson@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Nataliya Shornikova

Vene keel
nataliya.shornikova@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäeval 14.15 või kokkuleppel (306)

Sirje Sild

Matemaatika
sirje.sild@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 15.35 - 16.45 (202)

Ene Soolepp

Inglise keel
ene.soolepp@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval kell 15.35 - 16.45 (104)

Mariliis Tulit

Matemaatika
mariliis.tulit@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval ja kolmapäeval 8.00 (201)

Tiina Tuuling

Inglise keel
tiina.tuuling@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval 15.35 - 16.36 või kokkuleppel (204)

Kristina Veidenbaum

Eesti keel ja kirjandus
kristina.veidenbaum@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel kell 8.00 või kokkuleppel (302)

Aivar Vinne

Keemia
aivar.vinne@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reedel 8.00 kokkuleppel (219)

Epp Vinne

Bioloogia
epp.vinne@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 8.00 või kokkuleppel (215)

Kristjan Vällik

Füüsika
kristjan.vallik@nrg.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval ja neljapäeval kokkuleppel (203)
Töötajad (22)

Gunnar Aasmäe

Ringijuht
+372 56357190


Artjom Afanasjev

Ringijuht
artem.afanassyev@gmail.com


Jaanika Jõeorg-Kesküla

Õpilasnõustaja
jaanika.joeorg@nrg.edu.ee


Meelis Hallisk

IT juht
meelis.hallisk@nrg.edu.ee


Ingrid Hamer

Ringijuht


Karl Jaani

Ringijuht


Anne Jürimäe

Ringijuht
anne.jyrimae@noopk.ee


Maie Kamenjuk

Administraator
+372 7455244


Tiina Kasak

Kasvataja
+372 58554948
tiina.kasak@nrg.edu.ee


Anne Kors

Administraator
+372 7455244


Taimi Laidmäe

Administraator
+372 7455244


Andres Mihkelson

Haridustehnoloog
andres.mihkelson@nrg.edu.ee


Sirje Pai

Administraator
+372 7455244


Alice Plaado

Kooliõde
plaadoalice@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäevast reedeni kell 9.00 - 16.00 (ühiselamu I korrus)

Hell Reino

Sekretär
+372 56357190
hell.reino@nrg.edu.ee


Kaidi Rist

Kasvataja
+372 58554948
kaidi.rist@nrg.edu.ee


Taimi Saluste

Finantsspetsialist, kasvataja
taimi.saluste@nrg.edu.ee


Liidia Stepanov

Administraator
+372 7455244


Maire Ulst

Kasvataja
+372 58554948
maire.ulst@nrg.edu.ee


Vladimir Veski

Administraator
+372 7455244


Merili Viks

Ringijuht
+372 56357190
meriliviks@gmail.com


Kaja Võsu

Administraator
+372 7455244

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Nõo Reaalgümnaasium

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.