Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 27.01-31.01
KoolilõunaHakklihakaste veiselihastt, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis, leibKana - aedviljasupp sulajuustuga, leibHautatud kalkuniliha, koorekaste peterselliga, ahjuporgandi ribad, kartulipuder, keedetud tatar, leibKalasupp tomatiga, leibMulgikapsad sealihaga, aurutatud brokoli ja rohelised oad, keedetud kartulid, keedetud täisterariis, leib
Porgandisalat hernestega, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedHapukapsa - peedisalat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedValge redise - porgandisalat, peet, kaalikas, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatootedSoe piparmündi - marjajook, Pria piim
Kakao-jogurtidessert, aedmarjamoosMahlatarretis vahukoorega
ÕhtusöökKartuli- punapeedi vorm, hapukoorekaste, toorsalat, piim, leivatoodeKartulivormiroog, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeMakaronid sealihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, kummeli tee, leivatoodeKöögivilja - tatraroog hakklihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi, leivatoode
XL lõunaUngaripärane kanapajaroog, keedetud kartulid, leib, toorsalat, kakao - jogurtidessert, aedmaasikamoos, vesiSaidafilee piimakastmes, keedetud tatar, leib, toorsalat, mahlatarretis, vahukoor, Pria piimatoode