Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 20.01-24.01
KoolilõunaKalkunikaste ürtidega, aurutatud lillkapsas, keedetud tatar, keedetud kurkumiriisKalaseljanka, hapukoor, leibHautatud sealihatükid praeleemekastmes, hautatud hapukapsas, kartulipuder, keedetud bulgur, leibKartuli - frikadellisupp, leibKanarisoto, aurutatud brokoli, leib
Kapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPeedisalat mustsõstraga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePria piimatootedPorgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitele
Puuvilja mahlajook, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatootedHibiskuse tee, Pria piim
Puuviljasalat, vahukoorMarja- rukkijahuvaht, piim
ÕhtusöökKartuli- punapeedi vorm, hapukoorekaste, toorsalat, piim, leivatoodeKartulivormiroog, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeMakaronid sealihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, kummeli tee, leivatoodeKöögivilja - tatraroog hakklihaga, külm jogurtikaste, toorsalat, maitsevesi, leivatoode
XL lõunaUngaripärane kanapajaroog, keedetud kartulid, toorsalat, kakao - jogurtidessert, aaedmaasikamoos, vesiSaidafilee piimakastmes, keedetud tatar, toorsalat, mahlatarretis, vahukoor, Pria piimatoode