Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 18.11-22.11
KoolilõunaKanastrooganov, aurutatud brokoli ja rohelised oad, ahjukartulid ürtidega, keedetud riis, leibKalkuni - kartulisupp, leibMulgikapsad sealihaga, aurutatud rohelised oad, kartulipuder, keedetud riis, leibPikkpoiss veiselihast köögiviljadega Koorekaste peterselliga, ahjuporgandi ribad, keedetud tatar, keedetud kartulid, leibKoorene kalasupp, leib
Valge redise - porgandisalat, peet, kaalikas, porru, jõhvikad, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPorgandisalat hernestega, redis, kurk, peet, mais, kastmevalik salatiteleHapukapsa - peedisalat, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePRIA piimatooted
Õunamahlajook, PRIA piimPiparmünditee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Mustsõstratarretis, vahukoorMaasikakreem riisiga, aedmaasikamoos
ÕhtusöökHakklihakaste, keedetud kartulid, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeSealihakaste ürtidega, keedetud riis, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeKöögivilja pajaroog sealihaga, toorsalat, roheline tee, leivatoodeMakaronid kalkunilihaga, külm tomatikaste, toorsalat, maitsevesi, leivatoode
XL lõunaKalkuni-aedviljavokk, keedetud täisterariis; hapukurk; mustsõstratarretis, vahukoor; vesi,Pria piimatootedSaidafilee punases kastmes, keedetud riis; toorsalat; maasikakreem riisiga, aedmaasikamoos; vesi, Pria piimatooted