Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Toitlustamise nädal 18.03-22.03
KoolilõunaRiisi-karri-kalkuni värviline supertoit/leibRassolnik veiselihaga, hapukoor/leibTatra-hakklihasegadik/leibKana - riisisupp/leibValgekalafilee koorekastmes, aurutatud brokoli, lillkapsas, porgand, keedetud kartulid, tatar
Porgand, kaalikas, redis, salatilehtede segu, kapsa-tomatisalatPRIA piimatootedPeet, hapukapsas, tomat, oad, kaalika-õunasalatPRIA piimatootedPeedisalat valge redisega, hiina kapsas, kurk, punane peakapsas, porgand
Õunamahlajook, PRIA piimPuuvilja mahlajook, PRIA piimatootedKummeli-apelsinitee, PRIA piimatooted
Apelsinitarretis, vahukoorKirsikissell, maitsestamata jogurt
ÕhtusöökFrikadellisupp nuudlitega. Kohupiimavorm. LeibSealiha seenekastmes, keedetud kartulid. Toorsalat. LeibKanalihaga ühepajatoit, keedetud kartulid. LeibLihtne pastasalat. Salat. Leib
PiimPiimMustsõstraga maitsevesiPuuvilja mahlajook
XL lõunaVeiselihaguljašš, keedetud kartulid/leibKoorene kanapasta minitomatitega/leib
ToorsalatPRIA piimatooted
PRIA piimatooted