Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 17.02-21.02
KoolilõunaKodune hakklihakaste, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis, leibKoorene lõhesupp, leibKanapasta, aurutatud brokoli, leibHernesupp sealihaga, leibKalkunilihatükid ürtidega, piimakaste, ahjukõrvitsakuubikud, kartulipuder, keedetud pärl kuskuss, leib
Hapukapsasalat porgandiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPorgandisalat jõhvikatega, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPeedisalat valge redisega, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitele
Puuvilja mahlajook, PRIA piimHibiskuse tee, Pria piimatootedMaitsevesi, PRIA piimatooted
Mannavaht, piimVastlakukkel vahukoorega
ÕhtusöökSpagetiroog hakklihaga, toorsalat, piim, keefir, leivatoodeKanakaste, keedetud kartulid, toorsalat, maitsevesi, leivatoodeHakkliha-köögivilja ahjuroog, toorsalat, kummeli tee, leivatoodeKüpsetatud kartulid liha ja juustuga, kaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoode
XL lõunaKüpsetatud mereahvenafilee, koorekaste tilliga, ahjukartulid ürtidega, toorsalat, riisipuding, aedmaasikamoos, Pria piimatooted, maitsevesiKalkuni - nuudliroog köögiviljadega, toorsalat Imelihtne panna cotta, marjakaste, maitsevesi, Pria piimatooted