Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 16.09-20.09
KoolilõunaKanarisoto, aurutatud brokoli, leibKartuli - frikadellisupp, leibHautatud sealihatükid praeleemekastmes, hautatud hapukapsas, kartulipuder, keedetud tatarKalaseljanka, hapukoor, leibKalkunikaste ürtidega, aurutatud lillkapsas, keedetud kartulid, keedetud tatar
Porgandi - porrulaugusalat, hiinakapsas, kurk, redis, peet, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPeedisalat õunaga, valge peakapsas, porgand, kaalikas, hernes, kastmevalik salatitelePuuviljasalat, vahukoorKapsasalat värske kurgiga, salatilehtede segu, peet, porgand, paprika, kastmevalik salatitele
Tee, PRIA piimatootedSidrunivesi, Pria piimatootedPRIA piimatootedPuuvilja mahlajook, PRIA piimatooted
Marja- rukkijahuvaht, piim
ÕhtusöökKoorene sealihakaste, makaronid, toorsalat, piim, leivatoodeRöstitud ürdiköögiviljad kanaga, aurutatud riis, külm jogurtikaste, õunamahlajook, leivatoodeKalkuni-jogurtikaste, keedetud tatar, toorsalat, tee, leivatoodeHakklihapall, hapukoorekaste, keedetud kartulid, toorsalat, leivatoode, maitsevesi apelsiniga
XL lõunaHakkliha-köögivilja ahjuroog, leib, toorsalat, marja- rukkijahuvaht, piim, vesi, Pria piimatootedTuunikalalasanje, leib, toorsalat, puuviljasalat ja vahukoor, Pria piimatooted