Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Toitlustamise nädal 15.04-19.04
KoolilõunaSealiha sinepi-hapukoorekaste, aurutatud kapsas, porgand ja kaalikas, keedetud kartul, tatar, leibBrokolipüreesupp kanalihaga, röstitud sepikukuubikud, leivatootedAhjus küpsetatud valge kalafilee, koorekaste tilliga,aurutatud rohelised oad, ahjukartulid, riis, leibKodune seljanka, hapukoor, leivatooted
Kapsa-peedi salat, marineeritud sibul, porgand, tomat, kastmevalikPRIA piim, keefirJääsalat tomatiga, porgand, kaalikas, redis, salatilehtede segu, kastmevalikPRIA piim, keefir
Must tee sidruniga, PRIA piimÕunamahlajook, PRIA piim
Maasikatarretis, vahukoorKohupiim banaaniga
ÕhtusöökSealihaguljašš, keedetud kartulid, salat, piimLihtne pastasalat, värske kurk, leib, teeKana - kartulisupp riisiga, leib, õunakook, piim
XL lõunaKuskuss kalkuni ja köögiviljadega, külm hapukoorekaste, porgandisalat, leibRiisiroog hakklihaga, külm jogurtikaste, leib
PRIA piimPorgandi ja ananassisalat
PorgandisalatPRIA piim