Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Vaata siit nädalamenüüd    21.09.2020 - 25.09.2020 ja 28.09.2020 - 02.10.2020

Toitlustamise nädal 09.09-13.09
KoolilõunaMakaronid hakklihaga, tomatikaste, aurutatud rohelised oadKana - kartulisupp riisiga, leibAhjulõhefileetükid, valge kaste maitserohelisega, aurutatud brokoli, kartulipuder, keedetud riis köögiviljadegaKöögiviljapüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibKodune sealihakaste, küpsetatud kaalikapulgad, keedetud tatar, keedetud kartulid
Valge redise-hapukooresalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitelePRIA piimatootedPorgandi - lillkapsasalat, peet, mais, valge redis, salatilehtede segu, kastmevalik salatitelePria piimatootedPeedisalat, jääsalat, porgand, redis, hernes, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, Pria piimatootedKummeli tee, Pria piimatootedMustsõstraga maitsevesi, Pria piimatooted
Jogurti - maasikatarretis, marjakasteMõnus kohupiimakreem
ÕhtusöökVärskekapsasupp kalkunilihaga, õuna - kirsi mannavaht, piim, leivatoodeKöögivilja ahjuroog hakklihaga, külm hapukoorekaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeKoorene sealiha-kartulivorm, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeHakklihaguljašš, keedetud makaronid, toorsalat, tee, leivatoode
XL lõunaSügisene kanapada seentega, aurutatud lillkapsas taluvõi ja värske tilliga, keedetud riis, leibKuskuss kalkuni ja köögiviljadega, hautatud punane kapsas, leib
Hiinakapsasalat kurgi ja maisigaKõrvitsa - õunasalat
Vesi, Pria piimatootedPria piimatooted
Jogurti - maasikatarretis, marjakasteMõnus kohupiimakreem