Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 07.09-11.09
KoolilõunaVeisehakklihakaste ürtidega, aurutatud rohelised oad, keedetud tatar, keedetud riis köögiviljadega, leibKalaseljanka, hapukoor, leibHautatud kanalihatükid, karrikaste, aurutatud mais, keedetud makaronid, kartulipuder, leibBrokolipüreesupp kalkunilihaga, röstitud sepikukuubikud, leibÜhepajatoit sealihaga, aurutatud rohelised herned
Valge redise - hapukooresalat, valge peakapsas, peet, sibul, porgand, kastmevalik salatitelePorgandi - lillkapsasalat, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatiteleMaitsevesi, Pria piimatootedPeedisalat, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, kastmevalik salatitele
Õunamahlajook, PRIA piimKummelitee, Pria piimatootedMaitsevesi, Pria piimatooted
Marjane sepikuvorm, Pria piimatootedJogurti - maasikatarretis, marjakaste
ÕhtusöökKalkunikaste, keedetud kartul, toorsalat, piim, leivatoodeKöögivilja ahjuroog hakklihaga, külm hapukoorekaste, toorsalat, puuvilja mahlajook, leivatoodeKoorene sealiha-kartulivorm, toorsalat, õunamahlajook, leivatoodeHakklihaguljašš, keedetud makaronid, toorsalat, tee, leivatoode