Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Vaata siit nädalamenüüd    14.09.2020 - 18.09.2020 ja 21.09.2020 - 25.09.2020

Toitlustamise nädal 02.09-06.09
KoolilõunaKalkunistrooganov, aurutatud brokoli ja lillkapsas, keedetud riis, ahjukartulid ürtidega, leibBorš sealihaga, hapukoor, R 20 %, leibÜhepajatoit hakklihaga, aurutatud rohelised herned, leibKala - kartulisupp, leibAhjus küpsetatud kanakintsuliha, valge kaste maitserohelisega, aurutatud hernes, mais, keedetud kartulid, keedetud kurkumiriis, leib
Jääkapsasalat tilliga, peet, porgand, porru, paprika, kastmevalik salatitelePRIA piim, keefirPeedisalat jogurtiga, hiina kapsas, kurk, mais, porgand, astmevalik salatitelePRIA piim, keefirPorgandi ja kaalikasalat, peet, hapukapsas, tomat, oad, kastmevalik salatitele
Maitsevesi apelsiniga, Pria piimatootedPloom ja porgandi snäkidMahlajook, Pria piimApelsin ja valge kapsa snäkidRohelin etee, Pria piim
Õun ja kurgi snäkidPirn ja tomati snäkidÕun ja redise snäkid
Piimakissell, jõhvikapüreeSepiku - õunavorm
ÕhtusöökKöögiviljasupp, leib, jogurt müsligaKartuli - porgandipuder, hakklihakaste, leib, toorsalat, teeKana - riisiroog köögiviljadega, leib, kaalikasalat, õunamahlajookSealiha sinepi-hapukoorekaste, keedetud tatar, leib, porgandisalat, mustsõstraga maitsevesi
XL lõunaSealihaorisoto, röstitud punane peet ürtidega, külm jogurtikasteSaidafilee munakastmes, ahjukõrvitsakuubikud, kartulipuder
Valge redise - kurgisalatKirju punasekapsasalat, kastmevalik salatitele
Vesi, PRIA piimatootedVesi, Pria piimatooted
Ploom ja porgandi snäkidApelsin ja valge kapsa snäkid
Piimakissell, jõhvikapüreeSepiku - õunavorm