Nõo Reaalgümnaasium

General information

Contact

Filter

All Hoolekogu Management Teachers Employees

Job position
 
Management (3)

Jaanus Järveoja

Director
+372 5030469
jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

Reception time:

Tööpäeviti 9.00-11.00
Eelneval kokkuleppel saab kohtumine toimuda ka muul ajal. Soovitame ka väljakuulutatud vastuvõtuajaks kohtumise aeg võimalusel eelnevalt kokku leppida.

Svetlana Keisk

Õppealajuhataja
+372 7400801
+372 55674770
svetlana.keisk@nrg.edu.ee

Reception time:

Tööpäeviti 8.00 - 16.00 (121)

Krista Bergmann

Huvijuht
krista.bergmann@nrg.edu.ee

Teachers (29)

Eve Aruväli

Saksa keel
eve.aruvali@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval kell 14.15 - 15.25 (304)

Helen Austa

Kehaline kasvatus
helen.austa@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval kokkuleppel (SH)

Krista Bergmann

Inimeseõpetus
Uurimistöö alused
krista.bergmann@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 5. tund kokkuleppel (102)

Jekaterina Gorohhova

Robootika, informaatika
katerina.gorohhova@gmail.com


Henrik Guthan

Riigikaitse


Peet-Märt Irdt

Füüsika
peet-mart.irdt@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval kell 15.35 - 16.45 (206)

Jaanus Järveoja

Mathematics
jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval 15.35 - 16.45 (103)

Kaja Kasak

Uurimistöö alused
Informaatika
+372 5235942
kaja.kasak@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 14.15 - 15.25 + kokkuleppel (316)

Anne Kasesalu-Roops

Muusika
anne.kasesalu-roops@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 15.35 - 16.45 (101)

Alfred Kraft

Informaatika
alfredkraftofficial@gmail.com

Reception time:

Reedel 14.15 - 15.25 + kokkuleppel (315)

Mairi Küberson

Geograafia
mairi.kuberson@nrg.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval 15.35 - 16.45 (102)

Ege Lepa

History
ege.lepa@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval kokkuleppel (303)

Meeli Lepisk

Inglise keel
meeli.lepisk@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 14.15 - 15.25 (106)

Ruth Maal

Eesti keel ja kirjandus
ruth.maal@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 14.15 - 15.25 (301)

Talis Mölder

Kehaline kasvatus
talis.molderl@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval kokkuleppel (SH)

Eva Orav

Kunst
eva.orav@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval kokkuleppel (SH)

Mariliis Põder

Eesti keel ja kirjandus
mariliis.poder@gmail.com

Reception time:

Esmaspäeval kell 14.15 - 15.25 (302)

Mikk Põdra

Mathematics
mikk.podra@nrg.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval ja reedel kokkuleppel (201)

Kerli Rööpson

Informaatika
kerli.roopson@nrg.edu.ee

Reception time:

Lapsehoolduspuhkusel

Ruth Schihalejev

Informaatika
ruth.schihalejev@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval 8.10-8.30 + kokkuleppel (317)

Nataliya Shornikova

Vene keel
nataliya.shornikova@nrg.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval kokkuleppel (306)

Sirje Sild

Mathematics
sirje.sild@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval kell 15.35 - 16.45 (202)

Ene Soolepp

Inglise keel
ene.soolepp@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval kell 15.35 - 16.45 (104)

Mariliis Tulit

Mathematics
mariliis.tulit@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval kell 8.00 (201)

Tiina Tuuling

Inglise keel
tiina.tuuling@nrg.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 16.00 - 17.10 (204)

Kristina Veidenbaum

Eesti keel ja kirjandus
kristina.veidenbaum@nrg.edu.ee

Reception time:

Reedel kell 8.00 - 8.30 (302)

Aivar Vinne

Keemia
aivar.vinne@nrg.edu.ee

Reception time:

Reedel kokkuleppel (219)

Epp Vinne

Bioloogia
epp.vinne@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval kokkuleppel (215)

Kristjan Vällik

Füüsika
kristjan.vallik@nrg.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval ja neljapäeval kokkuleppel (203)
Employees (24)

Gunnar Aasmäe

Ringijuht
+372 56357190


Artjom Afanasjev

Ringijuht
artem.afanassyev@gmail.com


Kadi Annuk

Sotsiaalpedagoog
kadi.annuk@gmail.com

Reception time:

Esmaspäeval ja teisipäeval kell 15.00 - 18.00 (119)

Meelis Hallisk

IT juht
meelis.hallisk@nrg.edu.ee


Ingrid Hamer

Ringijuht


Karl Jaani

Ringijuht


Anne Jürimäe

Ringijuht
anne.jyrimae@noopk.ee


Maie Kamenjuk

Administraator
+372 7455244


Tiina Kasak

Kasvataja
+372 58554948
tiina.kasak@nrg.edu.ee


Anne Kors

Administraator
+372 7455244


Taimi Laidmäe

Administraator
+372 7455244


Priit Luik

Ringijuht


Sirli Loorits

Psühholoog
sirlilo89@gmail.com

Reception time:

esmaspäeval ja neljapäeval 15.00 - 18.00

Andres Mihkelson

Haridustehnoloog
andres.mihkelson@nrg.edu.ee


Sirje Pai

Administraator
+372 7455244


Alice Plaado

Kooliõde
plaadoalice@gmail.com

Reception time:

Esmaspäevast reedeni kell 9.00 - 16.00 (ühiselamu I korrus)

Hell Reino

Sekretär
+372 56357190
hell.reino@nrg.edu.ee


Kaidi Rist

Kasvataja
+372 58554948
kaidi.rist@nrg.edu.ee


Taimi Saluste

Finantsspetsialist, kasvataja
taimi.saluste@nrg.edu.ee


Liidia Stepanov

Administraator
+372 7455244


Maire Ulst

Kasvataja
+372 58554948
maire.ulst@nrg.edu.ee


Vladimir Veski

Administraator
+372 7455244


Merili Viks

Ringijuht
+372 56357190
meriliviks@gmail.com


Kaja Võsu

Administraator
+372 7455244

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Nõo Reaalgümnaasium

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.