Sisseastumine Nõo Reaalgümnaasiumisse 21. märts Kaja

Meie poole on pöördunud mitmed õpilased palvega anda neile veel üks võimalus sisseastumiskatsete sooritamiseks, kuna nad jäid hätta SAISi keskkonnas taotluse esitamisega. Seetõttu pikendame taotluste esitamise aega 5. aprillini. Pärast seda otsustame, kuna ja kuidas 15., 16. märtsi katsetel mitteosalenud õpilased kandideerida saavad.

5. aprilliks peavad taotluse esitama ka need kandidaadid, kes katsetel juba osalesid, kuid ei saanud SAIS-s oma toiminguid tehtud.

NB! Kuigi 5. aprillil katseid ei toimu, tuleb kandidaadil teha märge katsetel osalemise kohta. Hetkel SAIS lahendused ei võimalda tekkinud eriolukorda (taotluse esitamine pärast katsete toimumist) teistmoodi lahendada.