Preemiaõppekäik Malwarebytes'i 06. veebruar Kaja

5. veebruaril 2019. aastal käisid „CyberSecurity meets Robotex“ meeskonnavõistlusel NRG-d esindanud õpilased koos juhendajatega Tallinnas preemiaõppekäigul Malwarebytes’is. Tegemist on rahvusvahelise ettevõttega, mis toodab pahavaravastast tarkvara. Kohtuti Tallinna kontori juhatajaga, kes tutvustas ettevõtet, ja tehnilise tootejuhiga, kes andis ülevaate küberkaitsest ning erinevat tüüpi pahavaradest. Seejärel said kuulajad küsida küsimusi nelja erineva valdkonna tiimijuhtidelt. Üritus lõppes ringkäiguga kontoris.