Õpilasfirma Arengujärgus 25. aprill Ruth Maal

05.04 toimus riigigümnaasiumite mini- ja õpilasfirmade võistlus „Riigikoolide ettevõtlikud 2024“. Võistlusest võttis osa 35 mini- ja õpilasfirmat 13 riigikoolist.
Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasfirma Arengujärgus saavutas võistlusel kõrgeima ehk Grand Prix´ auhinna. Lisaks teeniti eriauhind Parimad Sotsiaalmeedias, mis selgitati välja rahvalemmiku hääletuse teel.
Õpilasfirma Arengujärgus pakub algklassilastele lihtsustatud mudeleid, mis arendavad nende teadmisi elektroonika põhimõtetest, kasutades praktilist kogemust. Mudelitega tutvustatakse, kuidas töötab igapäevane elektroonika meie ümber ja seletatakse lahti, millest need asjad koosnevad ning mida iga komponent eraldi teeb.