Nõo Reaalgümnaasiumi kooliolümpiamängud 09. juuni Ruth Maal

8. juunil toimusid 12. korda Nõo Reaalgümnaasiumi kooliolümpiamängud. Nagu ikka, antiikolümpiamängude vormis. Avatseremoonia käigus toimusid rongkäik ja riikide (klasside) etteasted, kohtunike ja sportlaste esindajad andsid vande ning pärast tervitussõnu süüdati olümpiatuli. Olümpiamängude aukülaliseks ja üheks tulesüütajaks oli autoralli maailmameister Martin Järveoja.
Lisaks vahvatele spordialadele, toimus ka sümboolika konkurss (lipp, riietus, olümpiaküla).
Edukamad said tunnustatud medali ja toitva auhinnaga ning kaasvõistlejate aplausiga.
Külalisvõistkonnana osales mängudel Nõo Põhikooli võistkond.
Mängude toimumist toetas rahaliselt Eesti Olümpiaakadeemia.
Kooli kauaaegse õpetaja Mart Mäeranna algatust jätkasid suurepäraselt praegused õpetajad Helen Austa ja Talis Mölder.
Järgmised Nõo RG kooliolümpiamängud toimuvad kahe aasta pärast.

Külalisvõistkonnana osales mängudel Nõo Põhikooli võistkond.
Mängude toimumist toetas rahaliselt Eesti Olümpiaakadeemia.
Järgmised Nõo RG kooliolümpiamängud toimuvad kahe aasta pärast.