Nõo Reaalgümnaasiumi hooned on suletud 31. märts Kaja

Kuna Vabariigi Valitsus kuulutas välja eriolukorra ja sulges kõik koolid, siis on ka Nõo Reaalgümnaasiumi hooned suletud
Esialgu kehtib sulgemisotsus 12. aprillini (kaasa arvatud).

Õppetöö Nõo Reaalgümnaasiumis jätkub e-õppe vormis. Õpetajad edastavad õpilastele materjalid ja ülesanded ning õpilased tegelevad nendega iseseisvalt.

Palume arvestada Terviseameti ning Haridusministeeriumi soovitustega huvitegevuse, suhtlemise ja liikumise osas.
Kooli ajutise sulgemise eesmärk on viiruse leviku takistamine. Eesmärgi saavutamiseks tuleb seda toetada iga isiku mõistliku käitumise ja vastutustundliku toimetamisega.

Õppetööga seotud info edastatakse õpilastele Stuudiumisse.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Esialgu kehtib sulgemisotsus 12. aprillini (kaasa arvatud).

Õppetööga seotud info edastatakse õpilastele Stuudiumisse.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor