Nõo Reaalgümnaasium tähistab Nõo kooli 337. aastapäeva 23. november Ruth Maal

Kolmapäeval, 29. novembril ainetunde ei ole, sest toimuvad vilistlaste loengud. Meil on külas rohkem kui 20 vilistlast, kes meenutavad oma kooliaega ning annavad tänastele õpilastele edasi oma teadmisi ja elukogemusi.

Neljapäeval (30.novembril) algab kell 16.00 aktus, kus lisaks kooli aastapäevale on fookuses 10. klassid, kes annavad nõoka vande, ning abituriendid, kes saavad kätte koolimärgid. Sama päeva õhtul  kell 18.00 toimub kooli fuajees aastapäeva karaokeõhtu.

7. detsembril leiab aset traditsiooniline käik Nõo kalmistule, kus süüdatakse küünlad nende endiste koolitöötajate kalmudel, kes töötasid koolis üle 10 aasta. See ettevõtmine algab Hariduse pargist, kus süüdatakse küünlad meie kauaaegse direktori Kalju Aigro mälestusmärgi juures.

Toimub ka tradistiooniline korvpallikohtumine kooli ja vilistlaste võistkonna vahel.

Kooli aastapäeva tähistamisele on oodatud ka vilistlased ja endised töötajad.

Kooli aastapäeva tähistamisele on oodatud ka vilistlased ja endised töötajad.