Nõo Reaalgümnaasium ootab uusi õpilasi 04. märts Kaja

Nüüd, kus Riigikogu valimised on läbi, suunduvad paljude inimeste pilgud järgmisele valimisprotsessile. Ei, me ei pea silmas Europarlamendi valimisi!
Millise võimaluse valivad oma õpingute jätkamiseks 9. klassi lõpetajad?
Häid valikuid on palju ja üks nendest on kindlasti Nõo Reaalgümnaasium, kus saab süvendatult õppida reaalaineid (s.h. IT-d) ja loodusaineid.
Nõo Reaalgümnaasiumis on ainult gümnaasiumiklassid ja suurem osa õpilastest elab ühiselamus. Kusjuures selle eest ei pea õpilane midagi tasuma. Ka lõunasöök on tasuta ning kool kompenseerib sõidu kodu ja kooli vahel.

Vastuvõtukatsed Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerimiseks toimuvad 15. ja 16. märtsil.  Väga heade tulemuste korral võetakse õpilane vastu katseid sooritamata.
Täpsemalt vaata siit.

Ootame oma kooli sihikindlaid õpilasi!

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Millise võimaluse valivad oma õpingute jätkamiseks 9. klassi lõpetajad?

Täpsemalt vaata siit.

Ootame oma kooli sihikindlaid õpilasi!

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor