Náboj 24. aprill Ruth Maal

Nõo Reaalgümnaasiumi õpilased osalesid edukalt rahvusvahelisel matemaatikavõistlusel Náboj. Võistlusel osalevad viieliikmelised õpilaste võistkonnad ja see kestab 120 minutit, mille jooksul peavad võistkonnad lahendama võimalikult palju ülesandeid.
Nõo Reaalgümnaasiumist osales kaks võistkonda.
10. klassi õpilaste võistkond, kuhu kuulusid Ranno Valk, Rudolf Harald Kivi, August Jakobson, Gabriel Kalvet ja Jaan Tammeraid, saavutasid Eesti koolide arvestuses parima tulemuse (sama palju punkte Tallinna Reaalkooliga). Rahvusvahelises arvestuses saadi 32. koht (osales ligi 500 võistkonda!).

Õpilasi juhendab õpetaja Sirje Sild.

Vanemas astmes, kus osales samuti ligi 500 võistkonda, kuulus meie kooli esindus protokolli esimesse poolde. Võistkonda kuulusid Rio Truija, Rasmus Lille, Lee Saarela, Mari Lee Lumberg, Uku Luhamaa.

Õpilasi juhendavad Mikk Põdra ja Mariliis Tulit.

Vaata pilte siit.

Ülesanded on siin.

Nõo Reaalgümnaasiumist osales kaks võistkonda.

Õpilasi juhendab õpetaja Sirje Sild.

Õpilasi juhendavad Mikk Põdra ja Mariliis Tulit.

Vaata pilte siit.

Ülesanded on siin.