Miss ja mister 08. aprill Kaja

4. aprillil toimus selle õppeaasta missi-misteri valimine. Traditsiooniliselt valitakse miss ja mister 10. klasside õpilaste hulgast, üles astus seitse poissi ja tüdrukut. Osalejaid hindas 3-liikmeline žürii ja publik sai hääletada oma lemmikkandidaatide poolt.

NRG miss 2024 tiitli pälvis Eva-Angelica Kaldaru ja misteriks sai Karl Priido Hoogand, I printsessiks tuli Liisbet Lainoja ja I printsiks Simo Linno, II printsessiks ja printsiks said vastavalt Miina Vimberg ja Kristjan Soidla.

Publiku lemmikuks tulid Miina Vimberg ja Magnus Kiil.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Publiku lemmikuks tulid Miina Vimberg ja Magnus Kiil.

Palju õnne kõigile võitjatele!