Laulukonkurss "Nõokate laul" 24. märts Kaja

21. märtsil toimus Nõo Põhikooli aulas juba kaheksandat korda laulukonkurss ,,Nõokate laul”. Sel aastal oli esitusi kokku 12.

Peavõidu ja lisaks ka publikupreemia pälvisid Ida Lill Põllu ja Mirta Šanin lauluga ,,Anything You Can Do”. Parimaks solistiks valis žürii Kristofer Oja, kelle esituses kõlas laul ,,Stayin` alive”. Parima dueti auhinna pälvisid Ellen Haljasmets ja Kaidi Viitkaar lauluga ,,Michelle”. Parimaks ansambliks osutus žürii hinnangul sel aastal WD-420 koosseisus Tõnis Aavik, Armin Kull, Liise Stern ja Jürgen Öebius. Bänd esitas omaloomingulise pala nimega ,,Tallalakkuja”

Lisaks andis žürii välja kaks eripreemiat, millest esimese pälvis Karolin Maasik ja teise Rudolf Harald Kivi, kelle esituse koosseisu kuulusid veel Regnar Preeden, Kristiina Puija ja Gerda Marie Paulson.

Žürii koosseisus olid sel aastal Anne Kasesalu-Roops, Ken Sibul ja Andreas Nagel.

Üritust toetasid Toledo kirjastus, Nõo Lihatööstus, Eesti Rahva Muuseum, Tartu Linnamuuseum, teater Must Kast, Vanemuise kontserdimaja ja Männilinna Lilled Nõos. Lisaks tehti koostööd ka AS Sanwoodi ja Lõuna Prefektuuri Valga politseijaoskonnaga. Peavõitjatele pani EscapeTartu välja 55 eurose kinkekaardi. Oma toodangut pakkus üritusel ka koolikohvik ,,Ajuküte”.

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid, abilisi ja pealtvaatajaid!

Gerda Ly Käis

Kristiina Puija

Gerda Marie Paulson

Korraldajad tänavad kõiki osalejaid, abilisi ja pealtvaatajaid!

Gerda Ly Käis

Kristiina Puija