Lahtiste uste päev Nõo Reaalgümnaasiumis 01. veebruar Ruth Maal

Reedel, 2. veebruaril toimub Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.
Kell 14.30 tutvustab direktor huvilistele kooliga seonduvat ja vastab küsimustele. Seejärel leiab aset külaliste kohtumine praeguste õpilastega ning lõpetuseks tutvustatakse soovijatele koolikompleksi.

Lahtiste uste päeval osalemiseks end eelnevalt registreerima ei pea!

Vastuvõtukatsed (matemaatikas, eesti keeles ja loodusainetes (füüsika, keemia, bioloogia)) toimuvad 20. aprillil 2024. a. Nõo Reaalgümnaasiumis.
Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerimiseks peavad õpilased end registreerima keskkonnas SAIS.

NB! Keskkonda SAIS sisenemiseks tuleb õpilasel kasutada kehtivate sertifikaatidega ID-kaarti.

Reedel, 2. veebruaril toimub Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.

Lahtiste uste päeval osalemiseks end eelnevalt registreerima ei pea!