Oluline

Lahtiste uste päev 19. jaanuar

Reedel, 3. veebruaril toimub Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.
Kell 14.30 tutvustab direktor huvilistele kooliga seonduvat ettekande vormis ja vastab küsimustele. Seejärel leiab aset külaliste kohtumine praeguste õpilastega ning lõpetuseks tutvustatakse soovijatele koolikompleksi.

Eelinfoks, et  Nõo Reaalgümnaasiumisse kandideerimiseks peavad õpilased end registreerima keskkonnas SAIS.
Vastuvõtukatsed toimuvad e-testidena ning need tuleb sooritada 21. aprillil 2023. a eksamite infosüsteemis EIS. Sinna tuleb õpilasel end eraldi registreerida.
NB! Keskkondadesse sisenemiseks tuleb õpilasel kasutada kehtivate sertifikaatidega ID-kaarti.

Nõo Reaalgümnaasiumi vastuvõtukatsed toimuvad matemaatikas, eesti keeles ja loodusainetes (füüsika, keemia, bioloogia).

Täiendavat infot vastuvõtu kohta saab kooli kodulehelt (Vastuvõtt) ja kool@nrg.edu.ee või 7455247.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Reedel, 3. veebruaril toimub Nõo Reaalgümnaasiumi lahtiste uste päev.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor