Kooliaasta algus 15. august Ruth Maal

Kooliaasta algus
Nõo Reaalgümnaasiumi pidulik kooliaasta avamine toimub neljapäeval, 1. septembril kell 9.00 Nõo, Hariduse pargis.
Õpilased võivad ühiselamusse tulla kolmapäeval, 31. augustil.

Lisaks aktusel toimub 1. septembril (neljapäeval) klassijuhatajatund ja ainetunnid.

Ühiselamu

11., 12. kl. õpilased saavad ühiselamusse tulla 31. augustil 14.00-st (mõjuval põhjusel ka varem).

NB! Voodipesu peab õpilane ise kaasa võtma. Teki, padja saab soovi korral koolilt.

Õpikud, töövihikud.

Töövihikute raha tuleb tasuda ülekandega pärast arve saamist kahe nädala jooksul.
Maksumused on veel täpsustamisel nagu ka õpikute, töövihikute väljastamise ajad.

Riigihanke tulemusel meie kooli toitlustaja vahetus. Uus toitlustaja on Dussmann Eesti OÜ.

Hommiku- ja lõunasöök on õpilastele tasuta.
Õhtusöögi hind on 1.20.

Toitlustamine algab alates 1.09 (koolipoolne tellimus).
Tellimuste alusel toimub toitlustamine alates 5.09.

Transport

Nõo RG poolt tellitud buss Ida-Virumaale hakkab sõitma alates 2. septembrist (reedel Nõo-Jõhvi, pühapäeval Jõhvi-Nõo).

Ühiselamuõpilastele kompenseeritakse ühistranspordi kulud sõidupiletite esitamisel (kompenseeritakse üks sõit nädalas, aruanne esitatakse ühe kuu kohta).
Seega tuleb sõidupiletid alles hoida! Autosõitu ei ole koolil õigust hüvitada.
Tartumaal on ühistranspordi (buss) kasutamine tasuta ja üldjuhul tasulist sõitmist ei kompenseerita.

Muu info

Koorona osas testimine toimub esialgu vajaduspõhiselt (haigussümptomid või kokkupuude haigega).
Teste saab valveruumist.
Kui tunned end haigena, siis palun ära kooli tule!

Info  telefonil 7455247 (9.00-12.00) või kool@nrg.edu.ee

Kohtumiseni!

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Kooliaasta algus
Õpilased võivad ühiselamusse tulla kolmapäeval, 31. augustil.

Ühiselamu

Õpikud, töövihikud.

Hommiku- ja lõunasöök on õpilastele tasuta.
Õhtusöögi hind on 1.20.

Toitlustamine algab alates 1.09 (koolipoolne tellimus).
Tellimuste alusel toimub toitlustamine alates 5.09.

Transport

Seega tuleb sõidupiletid alles hoida! Autosõitu ei ole koolil õigust hüvitada.

Muu info

Teste saab valveruumist.
Kui tunned end haigena, siis palun ära kooli tule!

Info  telefonil 7455247 (9.00-12.00) või kool@nrg.edu.ee

Kohtumiseni!