Uudised

Konkurss "Eesti parim õpilasfirma" 08. mai Ruth Maal

Junior Achievement Eesti poolt korraldataval konkursi „Eesti parim õpilasfirma“ finaali pääses ka Nõo Reaalgümnaasiumi õpilasfirma Nöökas (Liina Konsap, Marian Laur, Brigitta Uibo, koolipoolne juhendaja on Svetlana Keisk).


Finaalvõistlus toimub 8.- 9. mail ja sellest  teeb ülekande TV3 . 

Finaalis osaleb 24 õpilasfirmat 14 Eesti koolist. Võistlusel tuleb noortel näidata oma toodet ja müügioskusi ning läbida seejärel žürii ristküsitlus ja tutvustada oma õpilasfirmat neljaminutilise presentatsiooniga.

Hääletuse tulemusel selgub oma rahva lemmik.

 Hääletada saab siin.

Soovime meie õpilasfirmale edu!

Finaalvõistlus toimub 8.- 9. mail ja sellest  teeb ülekande TV3 . 

Finaalis osaleb 24 õpilasfirmat 14 Eesti koolist. Võistlusel tuleb noortel näidata oma toodet ja müügioskusi ning läbida seejärel žürii ristküsitlus ja tutvustada oma õpilasfirmat neljaminutilise presentatsiooniga.

Hääletuse tulemusel selgub oma rahva lemmik.

 Hääletada saab siin.

Soovime meie õpilasfirmale edu!