Kalju Aigro elulooraamat 10. jaanuar Ruth Maal

Jõulude eel saime trükikojast kätte Kalju Aigro elulooraamatu ning Kalju Aigro lähedastel, kooli töötajatel, raamatu ilmumisega otseselt seotud isikutel on olnud võimalus sellega juba ka tutvuda.
Kahjuks on viirusega seotud olukord selline, mis ei luba meil lähemal ajal raamatu esitlust läbi viia. Loodame esitlust teha siis, kui olukord viiruse osas paremaks muutub.
Avaldan siinkohal suurimat tänu raamatu koostajatele (Kai Toom ja Krista Kvarntsröm) ning Kalju Aigro lähedastele ja artiklite autoritele! Aga ka Nõo Vallavalitsusele, kes koos Nõo Reaalgümnaasiumiga kattis kõik raamatu ilmumisega seotud kulud.
Aitäh!
Leppisime nii kokku, et soovijad saavad raamatut osta Nõo Vallavalitsuse kaudu.
Kalju Aigro mälestusraamatute müük toimub alates 17. jaanuarist Nõo raamatukogus, asukohaga Voika 23 Nõo alevik.

Raamatu hind on 25 €. Maksta saab kohapeal sularahas või ülekandega Nõo Vallavalitsuse arveldusarvele EE8610 10102020385004.

Kui on soov tellida raamatut posti teel, siis lisandub ostule mulliümbriku hind ja saatmiskulu 4 €.
Raamatu posti teel saatmisel kasutatakse ainult Omniva pakiautomaate.

Posti teel raamatu soovijatel palume ühendust võtta tel  745 5237 või 510 2682 või saata e-kiri raamatukogu@nvv.ee

Aitäh!
Leppisime nii kokku, et soovijad saavad raamatut osta Nõo Vallavalitsuse kaudu.

Raamatu posti teel saatmisel kasutatakse ainult Omniva pakiautomaate.