Kaks sporditulemust 20. märts Ruth Maal

EKSL vabariiklikul koolinoorte segavõistkondade võrkpalliturniiril AkzoNobel Cup saavutas Nõo Reaalgümnaasiumi võistkond väga kõrge III koha.
Võistkonda kuulusid: Birko-Maari Palusalu , Brigitta Puusta, Triina Daniel, Jaagup Kuuskla, Eduard Leibur, Anri Sokolov
Kooli võrkpallureid juhendab Martin Toode.

Eesti Lauatenniseliidu poolt korraldatud vabariiklikul turniiril „Koolipinks kõigile“ esinesid väga edukalt Annyka Priske ja Krettel Maide, kes gümnaasiumi neidude arvestuses saavutasid I koha. Ja kuigi meie kooli noormehed turniiril ei osalenud, piisas sellest koondarvestuses kolmandaks kohaks.

Kooli võrkpallureid juhendab Martin Toode.