Hariduskonverents „Talendid tuleviku teenistuses IV“ 26. oktoober Ruth Maal

Tartu Ülikooli teaduskool korraldas 24. ja 25. oktoobril Tartu Ülikooli raamatukogus hariduskonverentsi „Talendid tuleviku teenistuses IV“, millega tähistati Eesti olümpiaadide 70. aastapäeva.
Muu hulgas toimus paneeldiskussioon „Õpilaste ettevalmistamine olümpiaadideks. Kas minu töö võlu või valu?", kus üheks osalejaks oli meie matemaatikaõpetaja Sirje Sild.
Õpetaja Sirje Sild ja direktor Jaanus Järveoja osalesid ka Eesti olümpiaadiliikumise 70. aastapäevale pühendatud galal.