Eesti Koolispordi Liidu korvpalliturniir õpetajatele 28. oktoober Ruth Maal

Koolivaheajal toimus Eesti Koolispordi Liidu korvpalliturniir õpetajatele.  Nõo Reaalgümnaasiumi esindus saavutas tasavägiselt kulgenud turniiril 3. koha.
Võistkonda kuulusid Helen Austa, Nataliya Shornikova, Talis Mölder, Mikk Põdra, Karl Jaani, Jaanus Järveoja ning Gerli Odrusk (igas võistkonnas võib olla üks õpetaja teisest koolist ja meie võistkonnaga liitus Nõo Põhikooli õpetaja).
Turvalisuse tagamiseks  tehti kõigile osalejatele koha peal koroonatest.

Turvalisuse tagamiseks  tehti kõigile osalejatele koha peal koroonatest.