Oluline

10. klassi kandideerijale 05. aprill Kaja

Vastuvõtu II voor

II vooru tulemused ja otsused selguvad 14. juuniks.
15. juunil saadame info kandideerija meilile.

Vastuvõtmine

Nimekirja arvatud õpilane peab 25. juuniks edastama Nõo Reaalgümnaasiumile põhikooli lõptunnistuse ja hinnetelehe digitaalse koopia (pildi, skaneeringu).

Palume õpilasel, kes loobub kohast Nõo RG 10. klassis, meid sellest koheselt teavitada! Aitäh!

Kui loobumiste tõttu tekib 10. klassi vabu kohti, langetatab vastuvõtukomisjon otsused 5. juuliks.

Pärast 25. juunit võib komisjon eelistada õpilast, kes katsetel ei osalenud (võttes aluseks tunnistuse ja vestluse).

Küsimused ja täiendav info:  kool@nrg.edu.ee

Vastuvõtu II voor

II vooru tulemused ja otsused selguvad 14. juuniks.
15. juunil saadame info kandideerija meilile.

Vastuvõtmine

Küsimused ja täiendav info:  kool@nrg.edu.ee