Teade põhikooli lõpetajale 16. märts Kaja

Nõo Reaalgümnaasiumi vastuvõtukatsed on edasi lükatud. Küll aga on avatud registreerimine.

Nagu juba eelmisel aastal, toimub see keskkonnas SAIS. Keskkonda sisenemiseks peab õpilane kasutama kehtivate sertifikaatidega ID-kaarti.

Seejärel on võimalik valida kooli nimi ja  täita ankeet-avaldus ning üles laadida lapsevanema nõusolek ja 9. kl. tunnistuse koopia.
Küsimuste või probleemide korral pöörduda kool@nrg.edu.ee või 7455247.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor

Küsimuste või probleemide korral pöörduda kool@nrg.edu.ee või 7455247.

Jaanus Järveoja
Nõo Reaalgümnaasiumi direktor