News

Abituriendid TalTechis 26. January Kaja


24. jaanuaril k.a. külastasime karjääriõpetuse valikkursuse raames 12. klassi õpilastega TalTechi. Meie külaskäiku koordineeris  TalTechi vastuvõtu turunduse koordinaator Keiu Org.

Vaatamata keerulisele ajale toimus TalTechis aktiivne õppetöö. Abituriendid said hea ülevaate TalTechis õpetatavatest erialadest ja vastuvõtu tingimustest. Toimus õppekavade miniinfomess. 45 minuti jooksul said õpilased ise käia nende õppekavadega tutvumas, mis neid huvitas. Õpilastega kohtusid ja erialasid tutvustasid üliõpilased. Tore oli näha meie endisi särasilmseid vilistlasi Brigitta Uibot, Markus Tiigimäed, Hardi Vanaveskit  ning tõdeda „Nõokal läheb hästi“.

Pärast lõunapausi toimus kaks töötuba. Töötoas "Ehitusinsener ületab takistused“  ehitati paberi, teibi ja liimipüstoli abil sõrestiku makett. Lisaks sellele saadi teada ehitusinseneri töövaldkonna kohta.

Teises töötoas „The International Trade Game“  osalenud puutusid kokku tõelise majanduse maailmaga. Saadi aimu ökonoomikast, kaubandusest jpm.

Oli tore ja töine päev.

Aitäh Keiule, kes kogu päeva vältel oli meiega!

Kaja Kasak

karjääriõpetuse õpetaja

24. jaanuaril k.a. külastasime karjääriõpetuse valikkursuse raames 12. klassi õpilastega TalTechi. Meie külaskäiku koordineeris  TalTechi vastuvõtu turunduse koordinaator Keiu Org.

Vaatamata keerulisele ajale toimus TalTechis aktiivne õppetöö. Abituriendid said hea ülevaate TalTechis õpetatavatest erialadest ja vastuvõtu tingimustest. Toimus õppekavade miniinfomess. 45 minuti jooksul said õpilased ise käia nende õppekavadega tutvumas, mis neid huvitas. Õpilastega kohtusid ja erialasid tutvustasid üliõpilased. Tore oli näha meie endisi särasilmseid vilistlasi Brigitta Uibot, Markus Tiigimäed, Hardi Vanaveskit  ning tõdeda „Nõokal läheb hästi“.

Pärast lõunapausi toimus kaks töötuba. Töötoas "Ehitusinsener ületab takistused“  ehitati paberi, teibi ja liimipüstoli abil sõrestiku makett. Lisaks sellele saadi teada ehitusinseneri töövaldkonna kohta.

Teises töötoas „The International Trade Game“  osalenud puutusid kokku tõelise majanduse maailmaga. Saadi aimu ökonoomikast, kaubandusest jpm.

Oli tore ja töine päev.

Aitäh Keiule, kes kogu päeva vältel oli meiega!

Kaja Kasak

karjääriõpetuse õpetaja