News

VILISTLASPÄEV 2021 01. December Kaja


Meie kooli 335. aastapäeva tähistamisega seoses toimus 30. novembril 2021 traditsiooniline vilistlaspäev, mille eesmärk oli viia kokku praegused õppurid varem lõpetanutega – jagada üheskoos mõtteid koolielust, edasisest karjäärist ja plaanidest. Samuti sooviti teada saada, millega vilistlased tegelevad, millised on nende huvid ja hobid ning kuidas nende karjäär on kulgenud.

Kokku osales vilistlaspäeval 21 endist nõokat: Andres Soosaar, Jordan Valdma, Norman Aas, Reiko Blum, Arne Ansper, Maarja Punak, Mati Raidma, Jaan Penjam, Pille Soplepmann, Martin Hoolma, Hando Sutter, Tiia Ariko, Marti Jeltsov, Martin Hoolma, Andreas Nagel, Maria Tamm, Kadri Irdt, Kaido Irdt, Arno Ruusalepp, Taimo Saan ja Kristiina Keps.

Nii mõnedki õpilased said kinnitust oma unistustele, et pärast gümnaasiumi lõpetamist jätkata õpinguid meditsiinivaldkonnas, õigusteaduses, reaalvaldkonnas, ettevõtluses vms alal.

Suur aitäh kõigile vilistlastele positiivsete ja optimistlike mõtete eest!

Aitäh lahketele sponsoritele: Kolotsi talu Võrumaalt, Viinamärdi talu Tartumaalt, Sireli talu Põlvamaalt, Vana Jüri Seebikoda Setomaalt ja Nõo Reaalgümnaasium.

Pilte vilistlaspäevast näete siit.

 

Vilistlaspäeva ürituse korraldajad

Stenver Lannajärv ja Artur Johannes Prangel 11.b klassist

Fotograafina tegutses 11.b klassi õpilane Sten Saar.

 
 

Meie kooli 335. aastapäeva tähistamisega seoses toimus 30. novembril 2021 traditsiooniline vilistlaspäev, mille eesmärk oli viia kokku praegused õppurid varem lõpetanutega – jagada üheskoos mõtteid koolielust, edasisest karjäärist ja plaanidest. Samuti sooviti teada saada, millega vilistlased tegelevad, millised on nende huvid ja hobid ning kuidas nende karjäär on kulgenud.

Kokku osales vilistlaspäeval 21 endist nõokat: Andres Soosaar, Jordan Valdma, Norman Aas, Reiko Blum, Arne Ansper, Maarja Punak, Mati Raidma, Jaan Penjam, Pille Soplepmann, Martin Hoolma, Hando Sutter, Tiia Ariko, Marti Jeltsov, Martin Hoolma, Andreas Nagel, Maria Tamm, Kadri Irdt, Kaido Irdt, Arno Ruusalepp, Taimo Saan ja Kristiina Keps.

Nii mõnedki õpilased said kinnitust oma unistustele, et pärast gümnaasiumi lõpetamist jätkata õpinguid meditsiinivaldkonnas, õigusteaduses, reaalvaldkonnas, ettevõtluses vms alal.

Suur aitäh kõigile vilistlastele positiivsete ja optimistlike mõtete eest!

Aitäh lahketele sponsoritele: Kolotsi talu Võrumaalt, Viinamärdi talu Tartumaalt, Sireli talu Põlvamaalt, Vana Jüri Seebikoda Setomaalt ja Nõo Reaalgümnaasium.

Pilte vilistlaspäevast näete siit.

 

Vilistlaspäeva ürituse korraldajad

Stenver Lannajärv ja Artur Johannes Prangel 11.b klassist

Fotograafina tegutses 11.b klassi õpilane Sten Saar.