News

„Rakett69“ teadusvõistlus 30. March Ruth Maal


Eesti TV saade "Rakett69" on väga populaarne ja igati arvestatava vaatajaskonnaga. Seda suurem on meie rõõm, et sellel aastal pääses saatesse kaks Nõo Reaalgümnaasiumi õpilast: 11. klassi õpilane Mari Lee Lumberg  ja 10. klassist Raimond Metsalu. Raimond tuli meie kooli Kuressaare Nooruse koolist ja Mari Lee Rakke koolist. Nad mõlemad esinesid väga tublilt ja jõudsid teadusteatri vooru. Nelja parema hulka kahjuks mitte, aga see ei vähenda kuidagi nende saavutuse väärtust.
Huvilistel on võimalik lugeda Delfi portaalist Forte artiklit Raimondist  ja Mari Leest.

Eesti TV saade "Rakett69" on väga populaarne ja igati arvestatava vaatajaskonnaga. Seda suurem on meie rõõm, et sellel aastal pääses saatesse kaks Nõo Reaalgümnaasiumi õpilast: 11. klassi õpilane Mari Lee Lumberg  ja 10. klassist Raimond Metsalu. Raimond tuli meie kooli Kuressaare Nooruse koolist ja Mari Lee Rakke koolist. Nad mõlemad esinesid väga tublilt ja jõudsid teadusteatri vooru. Nelja parema hulka kahjuks mitte, aga see ei vähenda kuidagi nende saavutuse väärtust.
Huvilistel on võimalik lugeda Delfi portaalist Forte artiklit Raimondist  ja Mari Leest.