News

Tark Valija 15. February Ruth Maal


2023. aasta riigikogu valimiste eel korraldavad  Eesti Väitlusselts ja Mõttekoda Praxis Nõo Reaalgümnaasiumis koolituse "Tark Valija", millega aidatakse valijatel teha teadlikke otsuseid ja innustatakse valimislubadusi kriitilise pilguga hindama.

Esmaspäeval, 20. veebruaril kell 18.00 toimub koolitus Tark Valija ka meie koolis. Ootame osalema 11. -12. klassi õpilasi ja ka Nõo valla kodanikke.
Sissepääs Nõo Reaalgümnaasiumi peauksest. 

Vaata rohkem veebilehelt tarkvalija.eu ja Instagramist @tarkvalija.

2023. aasta riigikogu valimiste eel korraldavad  Eesti Väitlusselts ja Mõttekoda Praxis Nõo Reaalgümnaasiumis koolituse "Tark Valija", millega aidatakse valijatel teha teadlikke otsuseid ja innustatakse valimislubadusi kriitilise pilguga hindama.

Esmaspäeval, 20. veebruaril kell 18.00 toimub koolitus Tark Valija ka meie koolis. Ootame osalema 11. -12. klassi õpilasi ja ka Nõo valla kodanikke.
Sissepääs Nõo Reaalgümnaasiumi peauksest. 

Vaata rohkem veebilehelt tarkvalija.eu ja Instagramist @tarkvalija.