News

Vilistlased külas 05. December Kaja


Seoses Nõo Reaalgümnaasiumi 336. sünnipäevaga toimus meie koolis kolmapäeval, 30. novembril vilistlaspäev. Ürituse eesmärgiks oli viia praegused õpilased kokku juba lõpetanutega ning toetada seejuures noori tulevaste karjäärivalikute tegemisel. Päeva jooksul sai vilistlasi kuulda rääkimas nii oma praegusest elukutsest kui ka selleni jõudmise teekonnast, samuti jagasid nad muljeid oma kooliajast Nõos.

Üritusel andis loenguid 25 NRG lõpetanut: Kaido Kubri, Veiki Ojaperv, Marie Pau, Ralf Brait Lehepuu, Tiit Valt, Heli Lätt (Kuuseorg), Marten Meikop, Marili Vihmann, Mariette Arumägi, Ekke Tõnissoo, Argo Ingver, Mihkel Kangur, Harald Lepisk, Brigitta Uibo, Ode Maria Punamäe, Pille-Riin Piho, Erkki Keldo, Borka-Martin Orlov, Peet-Märt Irdt, Kristin Raudla, Kalle Viik, Henery Kroon, Egle Küngas (Truska), Aleksander Tõnnisson ja Tiia Ariko.

Õpilased said vastuseid nii meditsiini, majandust ja ettevõtlust kui ka sporti, koertega käitumist ja veebiplatvorme ning palju muid teemasid puudutavatele küsimustele. Lisaks oli võimalus mõnda vilistlast kuulda rääkimas ka sellest, mis toimub meie sees, emotsioonide olulisusest otsuste tegemisel ning oskusest oma tundeid ja emotsioone juhtida ning nendega toime tulla. Väga huvitav ja põhjalik oli ka investeerimisteemade käsitlus, mida asjahuvilised noormehed said pikemalt arutleda.

Kindlasti andis loengupäev nii mõnelegi õpilasele juurde indu oma unistuste ameti poole püüdlemiseks.

Täname kõiki vilistlaspäeval esinenuid avatud meele ja heade emotsioonide eest!

Suur tänu ka üritust toetanud sponsoritele: Mulgi pagar, Nõo Lihatööstus, mesinik Rein Koov ja Nõo Reaalgümnaasium.

Vilistlaspäeva fotod jäädvustas 12.c klassi õpilane Kasper Markus Kroon. Fotosid vilistlaspäevast näete siit.

 

Ürituse korraldajad

Helena Mardim ja Miamai Jürgens 11.c klassist

 

Seoses Nõo Reaalgümnaasiumi 336. sünnipäevaga toimus meie koolis kolmapäeval, 30. novembril vilistlaspäev. Ürituse eesmärgiks oli viia praegused õpilased kokku juba lõpetanutega ning toetada seejuures noori tulevaste karjäärivalikute tegemisel. Päeva jooksul sai vilistlasi kuulda rääkimas nii oma praegusest elukutsest kui ka selleni jõudmise teekonnast, samuti jagasid nad muljeid oma kooliajast Nõos.

Üritusel andis loenguid 25 NRG lõpetanut: Kaido Kubri, Veiki Ojaperv, Marie Pau, Ralf Brait Lehepuu, Tiit Valt, Heli Lätt (Kuuseorg), Marten Meikop, Marili Vihmann, Mariette Arumägi, Ekke Tõnissoo, Argo Ingver, Mihkel Kangur, Harald Lepisk, Brigitta Uibo, Ode Maria Punamäe, Pille-Riin Piho, Erkki Keldo, Borka-Martin Orlov, Peet-Märt Irdt, Kristin Raudla, Kalle Viik, Henery Kroon, Egle Küngas (Truska), Aleksander Tõnnisson ja Tiia Ariko.

Õpilased said vastuseid nii meditsiini, majandust ja ettevõtlust kui ka sporti, koertega käitumist ja veebiplatvorme ning palju muid teemasid puudutavatele küsimustele. Lisaks oli võimalus mõnda vilistlast kuulda rääkimas ka sellest, mis toimub meie sees, emotsioonide olulisusest otsuste tegemisel ning oskusest oma tundeid ja emotsioone juhtida ning nendega toime tulla. Väga huvitav ja põhjalik oli ka investeerimisteemade käsitlus, mida asjahuvilised noormehed said pikemalt arutleda.

Kindlasti andis loengupäev nii mõnelegi õpilasele juurde indu oma unistuste ameti poole püüdlemiseks.

Täname kõiki vilistlaspäeval esinenuid avatud meele ja heade emotsioonide eest!

Suur tänu ka üritust toetanud sponsoritele: Mulgi pagar, Nõo Lihatööstus, mesinik Rein Koov ja Nõo Reaalgümnaasium.

Vilistlaspäeva fotod jäädvustas 12.c klassi õpilane Kasper Markus Kroon. Fotosid vilistlaspäevast näete siit.

 

Ürituse korraldajad

Helena Mardim ja Miamai Jürgens 11.c klassist